جستجو

روزنامه رسمی شرکت ها

روزنامه رسمی شرکت ها - رویال ثبت
مطالبی که در ادامه خواهید خواند...
فهرست مطالب

روزنامه رسمی شرکت ها چیست؟

روزنامه رسمی شرکت ها، سندی قانونی است برای نشان دادن اتمام مراحل ثبت شرکت و یا اعمال تغییرات شرکت ها. ما در آخرین مرحله کاری خود، با چاپ آگهی تأسیس یا تغییرات در این روزنامه ثابت می کنیم که فعالیتی قانونی داریم و تابع قوانین تجارت جمهوری اسلامی هستیم. در متن پیش رو اهمیت این موضوع را در کنار دیگر موارد مهم در چاپ آگهی روزنامه رسمی شرکت ها بررسی می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر ویدیو های ما را در آپارات ببینید.

خرید روزنامه رسمی شرکت ها

روزنامه رسمی شرکت ها، نام یک روزنامه مشخص و خاص برای انجام عملکردی خاص است. در واقع هر روزنامه ای که صبح روی پیشخوان دکه ها دیده می شود، روزنامه رسمی نیست. این عنوان برای چاپ روزنامه ای استفاده می شود که زیر نظر قوه قضاییه کار می کند و وظایف مشخص خود را دارد. در نتیجه هر کسی برای خرید روزنامه رسمی شرکت ها اقدام نمی کند. تنها کسانی به سراغ این سند می روند که بخواهد در مورد تغییرات و یا تأسیس یک شرکت اطلاعاتی را به دست آورد. این نوع تفاوت بر اساس وظایف تعریف شده این روزنامه معنا می شوند. برخی این وظایف عبارت‌اند از:
  1. چاپ و انتشار تمامی قوانین و مصوبات مجمع تشخیص مصلحت نظام؛ مجلس شورای اسلامی، هیئت دولت و آیین نامه های مربوط به آنها، دیوان عدالت اداری، آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور و غیره.
  2. چاپ و نشر بعضی از آگهی های قانونی قوه قضاییه مثل آگهی های مربوط به تأسیس شرکت ها، ثبت شرکت ها، ثبت برندها و غیره.
  3. چاپ و انتشار قوانین و مقررات مدنی کشور با توجه بر ماده ۳ قانون مدنی
  4. انجام تمامی سفارش‌ های چاپی و مطبوعاتی مربوط به قوه قضائیه و سازمان های وابسته به آن
در نهایت این نکته را در نظر داشته باشید که روزنامه رسمی شرکت ها قابل خریداری از دکه روزنامه فروشی نیست. برای در اختیار داشتن این متن می توانید به سایت روزنامه رسمی جمهوری اسلامی مراجعه کرده و با خرید اشتراک، آن را به دست آورید. همچنین نسخه های الکترونیکی این متون نیز در همان سایت یافت می شود.
موقعیت مکانی شرکت رویال ثبت

رویال ثبت

روزنامه رسمی شرکت ها

کارشناسان رویال ثبت برای سهولت کار شما به صورت ۷/۲۴ (۲۴ ساعته در ۷ روز هفته) آماده پاسخ گویی به سؤالات شما هستند.

استعلام روزنامه رسمی شرکت ها

روزنامه رسمی شرکت ها، روزنامه کثیرالانتشار نیست. این مبحث را حتما در زمان استعلام برای پیگیری کار خود به خاطر بسپارید. ما زمانی از روزنامه های کثیر الانتشار (که بر اساس تیراژ این نام به آنها تعلق گرفته) استفاده می کنیم که بخواهیم موردی را به عموم مردم اطلاع دهیم. برای شرکت ها این موارد خاص نظیر آگهی دعوت از مجمع عمومی برای اطلاع رسانی به سهامداران است. بعد از اینکه این دسته از افراد از نیت شرکت با خبر شده و در جلسات مذکور حاضر شدند، تغییراتی که قرار است لحاظ شود، در روزنامه رسمی منتشر خواهند شد. این تغییرات می توانند از تغییر مدیر عامل تا تغییر آدرس شرکت را در برداشته باشند. اکنون که به درک درستی از این متون رسمی رسیدید، وقت آن است که بدانی برای استعلام روزنامه رسمی شرکت ها چه باید کرد. شما به عنوان یک سرمایه گذار و یا هر فرد دیگری، می توانید وارد سایت روزنامه رسمی جمهوری اسلامی شود و با استفاده از سربرگ «آگهی های قانونی» تنها با استفاده از نام شرکت مورد نظر، می توانید لیست تمامی آگهی های مربوط به آن شرکت را مشاهده کنید.

مشاوره

جهت مشاوره با کارشناسان ما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن همراه:  ۰۹۱۲۰۲۰۸۸۰۳ – ۰۹۱۲۰۲۱۷۸۸۵ – ۰۹۱۲۰۲۰۸۸۰۴

شماره تماس:  ۰۲۱۷۹۶۲۴- ۰۲۱۲۲۸۹۰۱۲۰

پیگیری روزنامه رسمی شرکت ها

روزنامه رسمی شرکت ها باید در سامانه اصلی این روزنامه ثبت شود. شرکت ها با ثبت نام در این سامانه می توانند درخواست ها خود را وارد و یا پیگیری کنند. توجه داشته باشید که شما هر بار تنها اجازه درج یک آگهی را دارید و نمی توانید آگهی چاپ شده را ویرایش کنید. پس لازم است که زمان تأیید پیش آگهی روزنامه دقت کافی داشته باشید. تمام پیگیری های مربوط به تغییرات و تأسیس شرکت ها، در همین سامانه انجام می شود. زمان پیگیری روزنامه رسمی شرکت ها، به چند حالت مختلف روبرو خواهید شد. این وضعیت ها به این شرح هستند.
  • دریافت شده از ثبت: شما در این وضعیت هنوز هزینه چاپ آگهی را واریز نکرده اید.
  • آماده ارسال به چاپ: هزینه به صورت کامل پرداخت شده است.
  • در حال انتشار امضا نشده: آگهی به چاپ رسیده اما هنوز امضا نشده و نسخه الکترونیکی آن در سایت موجود است.
  • انتشار یافته امضا شده: کار شما به صورت درست و کامل انجام شده است.

آگهی روزنامه رسمی شرکت ها

روزنامه رسمی شرکت ها بخشی از کار خود را به چاپ آگهی مربوط به شرکت ها اختصاص داده است. این کار در پایان یک فعالیت مشخص شده برای تأسیس و یا تغییر مواردی در شرکت صورت می گیرد. آگهی روزنامه رسمی شرکت ها نشان دهنده اعمال تغییرات شرکت و یا تأسیس شرکت جدید است. هر دوی این موارد باید در روزنامه رسمی شرکت ها و روزنامه های کثیرالانتشار چاپ شوند تا هم وجه قانونی آن رعایت شود و هم اطلاع رسانی لازم به عموم انجام شده باشد. این نکته را در یاد داشته باشید که تمامی مراحل مربوطه به درج آگهی در روزنامه رسمی شرکت ها به صورت غیرحضوری انجام می شود و نیازی به مراجعه شما به دفتر این روزنامه نیست.

هزینه روزنامه رسمی شرکت ها

روزنامه رسمی شرکت ها با پرداخت تعرفه های مشخصی به صورت اینترنتی همراه است. برای آن کار باید رو لینک پرداخت هزینه آگهی روزنامه رسمی شرکت ها کلیک کنید. پس از تأیید موارد خواسته شده، این هزینه در انتها صفحه درج خواهد شد. با پرداخت آن وضعیت پرونده شما به حالت «آماده ارسال به چاپ» خواهد بود. 5 روز بعد از زمان پرداخت، به سامانه مراجعه کنید و با مشاهده وضعیت «انتشار یافته امضا شده» مراحل کلی چاپ آگهی در روزنامه رسمی شرکت ها به پایان رسیده است. در متن حاضر سعی کردیم مسائل مربوط به چاپ آگهی در روزنامه رسمی شرکت ها را برای شما بررسی کنیم. اما این نکته را در خاطر داشته باشید که تمام فعالیت های به ظاهر ساده، فراز و نشیب های خاص خود را دارند. برای دوری از این نو درگیری ها و یا تسهیل آنها، می توانید با کارشناسان رویال ثبت در تماس باشید تا بهترین روش ممکن برای رفع آن موارد را به دست آورید.

مشاوره

جهت مشاوره با کارشناسان ما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن همراه:  ۰۹۱۲۰۲۰۸۸۰۳ – ۰۹۱۲۰۲۱۷۸۸۵ – ۰۹۱۲۰۲۰۸۸۰۴

شماره تماس:  ۰۲۱۷۹۶۲۴- ۰۲۱۲۲۸۹۰۱۲۰

سوالات متداول

روزنامه رسمی شرکت ها، نام یک روزنامه مشخص و خاص برای انجام عملکردی خاص است. در واقع هر روزنامه ای که صبح روی پیشخوان دکه ها دیده می شود، روزنامه رسمی نیست. این عنوان برای چاپ روزنامه ای استفاده می شود که زیر نظر قوه قضاییه کار می کند و وظایف مشخص خود را دارد.
روزنامه رسمی شرکت ها، روزنامه کثیرالانتشار نیست. این مبحث را حتما در زمان استعلام برای پیگیری کار خود به خاطر بسپارید. ما زمانی از روزنامه های کثیر الانتشار (که بر اساس تیراژ این نام به آنها تعلق گرفته) استفاده می کنیم که بخواهیم موردی را به عموم مردم اطلاع دهیم. برای شرکت ها این موارد خاص نظیر آگهی دعوت از مجمع عمومی برای اطلاع رسانی به سهامداران است.
روزنامه رسمی شرکت ها با پرداخت تعرفه های مشخصی به صورت اینترنتی همراه است. برای آن کار باید رو لینک پرداخت هزینه آگهی روزنامه رسمی شرکت ها کلیک کنید. پس از تأیید موارد خواسته شده، این هزینه در انتها صفحه درج خواهد شد. با پرداخت آن وضعیت پرونده شما به حالت «آماده ارسال به چاپ» خواهد بود. 5 روز بعد از زمان پرداخت، به سامانه مراجعه کنید و با مشاهده وضعیت «انتشار یافته امضا شده» مراحل کلی چاپ آگهی در روزنامه رسمی شرکت ها به پایان رسیده است.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین