جستجو
ثبت شرکت تبلیغاتی چگونه است؟ رویال ثبت
مطالبی که در ادامه خواهید خواند...
فهرست مطالب
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تبلیغاتی چیست؟ رویال ثبت

ثبت شرکت تبلیغاتی چیست؟ تبلیغات چیست؟ برای ثبت یک شرکت ابتدا باید به تعریف تبلیغات بپردازیم. تبلیغات یعنی اعلان تواناییها و مشخصات یک محصول به مشتریان جهت تصمیم گیری و مقایسه و در نهایت انتخاب محصول/خدمت. شرکتهای تبلیغاتی شرکتهایی هستند که از ابزار مختلف استفاده میکنند تا محصول/خدمت شما را به مشتری معرفی نمایند. ابزارهایی مانند بیلبورد، آگهی تبلیغاتی، تیزرهای تبلیغاتی، وبسایت، تراکت تبلیغاتی و…. از جمله ابزارهای تبلغاتی به شمار میروند.

برای اطلاعات بیشتر ویدیو های ما را در آپارات ببینید.

ثبت شرکت تبلیغاتی

شرکتهای تبلیغاتی برای اینکه بتوانند شخصیت مورد اعتمادی داشته باشند و بتوانند از امکانات صدا و سیما و یا شهرداری برای گرفتن بیلبورد استفاده نمایند بهتر است که شخصیتی حقوقی برای خود ایجاد کنند یعنی شرکت با مجوز رسمی از وزارت فرهگ و ارشاد اسلامی تاسیس کنند.

نحوه ثبت شرکت تبلیغاتی

برای ثبت شرکت تبلیغاتی باید ابتدا مشخص کنید هدف از ثبت شرکت تبلیغاتی چیست؟ آیا میخواهید در ماقصه شرکت کنید و یا وام دریافت نمایید؟ همه این پارامترها در تعیین وع شرکت تبلیغاتی تاثیر گذار هستند.
ثبت شرکت تبلیغاتی را هم خود شخص میتواند انجام دهد هم اینکه توسط شرکت رویال ثبت انجام پذیرد.
برای ثبت شرکت تبلیغاتی باید نسبت به دریافت مجوز از سوی وزارت و فرهنگ ارشاد اسلامی اقدام نمایید. سابقه کار موثر مدیر عامل در این زمینه از موارد امتیاز آور و الزامی برای دریافت مجوز کانون تبلیغاتی محسوب میشود.
شرکتهای تبلیغاتی در قالب سه دسته شرکت میتواند ثبت شود. شرکت سهامی خاص، شرکت مسئولیت محدود، موسسه غیر تجاری.

ثبت شرکت تبلیغاتی بصورت موسسه غیر تجاری

اگر مجموعه تبلیغاتی فقط بخواهد فعالیت تبلیغاتی صرف داشته باشند و به فعالیتهای تجاری انجام ندهد بهتر است بصورت موسسه غیر تجاری ثبت شوند.
برای ثبت موسسه تبلیغاتی لازم است برای موسسه آدرس در نظر بگیرید، موضوع فعالیت آنرا مشخص کنید البته این موضوع باید در چارچوب موضوعات مورد تایید وزارت ارشاد باشد. سپس برای موسسه خود نامی سه سیلابی انتخاب نمایید. ای نام باید به تایید هم وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی برسد هم باید به تایید اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری برسد. عدم تایید ام توسط هر یک از این سازمانها باعث رد نام میشود. سپس برای موسسه فرهنگی سرمایه ای تعیین میشود که حداقل باید یک میلیون ریال باشد. سپس نام شرکا تعیین میشود و در صد سهم هر یک مشخص میشود و حق امضا مشخص میشود.

ثبت شرکت تبلیغاتی بصورت سهامی خاص

برای ثبت شرکت تبلیغاتی بصورت سهامی خاص باید 35 در صد سرمایه شرکت در حساب شرکت بلوکه شود. بالعکس موسسه سرمایه اعلامی حتما باید در حسابی واریز گردد. در اینوع شرکت باید حتما 2 نفر بازرس برای شرکت در نظر گرفت و سه نفر نیز بعنوا شریک معرفی شوند. مدیر عامل باید از تجربه و مدرک تحصیلی مرتبط بهره ببرد ولی برای اعضا دیگر این شرط الزامی نیست.
سپس آدرسی برای شرکت در نظر گرفته میشود. درصد سهم شرکا مشخص میشود. لازم بذکر است یه بازرسین میتوانید سهمی اختصاص ندهید. حق امضا در شرکت برای عقد قرارداد و چکها و اوراق تعهد اور در نظر گرفته میشود. 
نامی برای شرکت مشخص میگردد که ای نام باید سه سیلابی باشد. هماطور که گفتیم باید هم به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برسد و هم به تایید اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری. در شرکت سهامی خاص هر دو سال یکبار اعضا هیات مدیره و هر سال یکبار بازرسین باید تمدید شوند.

رویال ثبت
ثبت شرکت تبلیغاتی

برای پاسخ گویی به سؤالات خود در این زمینه، می توانید در هر ساعت از شبانه روز و هر کجا که هستید، با رویال ثبت تماس گرفته و بدون فوت وقت، مراحل لازم برای انجام این کار را شروع کنید.

مراحل ثبت شرکت تبلیغاتی در رویال ثبت

ثبت شرکت تبلیغاتی در قالب شرکت با مسئولیت محدود

اگر بخواهید کار تجاری هم در کار فعالیت تبلیغاتی اجام دهید لازم است شرکت بصورت مسئولیت محدود ثبت شود. حداقل تعداد اعضا 2 نفر و حداقل سرمایه یک میلیون ریال میباشد. تعیین بازرس در این شرکت مسئولیت محدود الزامی نبوده و لازم به بلوکه کرد 35 در صد سرمایه تعهدی میباشد. شرکا شرکت هر یک باید سهم الظرکه خود را با توافق طرفی مشخص نمایند و ره ی از شرکا بسته به اندازه سهم اشرکه خود مسئولیت دارند.

مراحل ثبت شرکت تبلیغاتی

پس از تعیین نوع شرکت باید فرم مربوط به ثبت شرکت را تکمیل نمایید و اطلاعات درخواست شده از قبیل موضوع فعالیت، نام شرکا، میزان سهم هر شریک، حق امضا برای اوراق تعهد آور و غیر تعهد آور، نام برای شرکت، ادرس برای شرکت، مشخص شود.
پس از عقد قرارداد  کارشناسان  مجموعه بزرگ رویال اقدام به مشاوره و راهنمایی شما برای دریافت مجوز کانون تبلیغاتی مینماید.
جهت دریافت مجوز کانون تبلیغاتی از ورات فرهنگ و ارشاد اسلامی طی مراحل زیر الزامیست .
تشکیل پرونده در اداره کل ارشاد استان مربوطه که این پرونده شامل:

 1. مدرک تحصیلی و سوابق کاری مدیر عامل که باید مرتبط باشد.
 2. یک قطعه عکس
 3. مدارک شرکتی اعم از تقاضانامه و شرکتامه و صورتجسات مجمع عمومی
 4. کارت پایان خدمت وظیفه عمومی
 5. مدیر عمل نباید در شرکتهای دولتی و به مشاغل دولتی اشتغال داشته باشد.
 6. نباید در شرکت دیگری مدیر عامل باشد.
 7. سوابق کاری و تحصیلی فرد استعلام میگردد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تبلیغاتی

 • مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • اظهارنامه شرکت 2 نسخه
 • اساسنامه شرکت 2 نسخه
 • دو نسخه تقاضانامه
 • شرکتنامه دو نسخه
 • کپی مدارک شناسایی شرکا
 • دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی
  گواهی عدم سو پیشینه
 • وکالتنامه وکیل
موقعیت مکانی شرکت رویال ثبت
نحوه ثبت شرکت تبلیغاتی با رویال ثبت
مشاوره

جهت مشاوره با کارشناسان ما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس:  ۰۲۱۷۹۶۲۴۰۲۱۲۲۸۹۰۱۲۰

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین