جستجو
مطالبی که در ادامه خواهید خواند...
فهرست مطالب
شرکت گردشگری به شرکتی اطلاق میگردد که در زمینه فعالیتهای توریستی از جمله تهیه بلیط اتوبوس ، هواپیما ، مینی بوس ، قطار و …. و رزرو هتل و محل برای مسافر و دیگر فعالتیهای از این دست اقدام می نماید .

برای اطلاعات بیشتر ویدیو های ما را در آپارات ببینید.

ثبت شرکت گردشگری

شرکت گردشگری به شرکتی اطلاق میگردد که در زمینه فعالیتهای توریستی از جمله تهیه بلیط اتوبوس ، هواپیما ، مینی بوس ، قطار و …. و رزرو هتل و محل برای مسافر و دیگر فعالتیهای از این دست اقدام می نماید .
نحوه ثبت شرکت گردشگری
ابتدا باید مشخص کنید چه نوع شرکتی اعم از مسئولیت محدود یا سهامی خاص میخواهید ثبت کنید . از لحاط اعتباری شرکت سهامی خاص دارای اعتبار  بالاتری است اما دردسرهای خاص خود را دارد اعم از اینکه هر سال بازرسین شرکت باید تمدید شوند و هر دو سال یکبار هیات مدیره شرکت باید تمدید گردد . برای شرکت سهامی خاص انتخاب بازرس الزامیست و تعداد اعضا 5 نفر با احتساب بازرس میباشد .برای شرکت مسئولیت محدود حداقل اعضا 2 نفر و حداقل سرمایه یک میلیون ریال و نیازی به بلوکه کردن سرمایه در حساب شرکت نمیباشد .ضمنا شرکت مسئولیت محدود تشریفات کمتری دارد . از جهتی هم دارای اعتبار کمتری است . اگر قصد اخذ تسهیلات از بانکها و موسسات مالی اعتباری و یا شرکت در مناقصه مطرح نباشد بهتر است شرکت مسئولیت محدود ثبت شود در غیر اینصورت سهامی خاص .
معمولا شرکت های گردشگری مسئولیت محدود ثبت میشوند .
شرایط ثبت شرکت گردشگری برای مدیر عامل :
مدیر عامل باید ایرانی باشد و تابع قانون جمهوری اسلامی همچنین نداشتن سو پیشنه کیفری و همچنین مدیر عامل باید اقرار کند که هیچگونه ارتباطی با سازمانها و احزاب محارب جمهوری اسلامی ندارد . داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی الزامیست.حداقل سن 25 سال و حداقل درجه تحصیلی کارشناس میباشد  .همچنین در مشاغل دولتی مشغول بکار نباشد و در شرکت دیگری نیر مدیر عامل نباشد . همچنین داشتن حداقل سه سال سابقه کار مفید در زمینه گردشگری به نوعی که اسم فرد در لیست بیمه موجود باشد الزامیست .
شرایط مسئول فنی  برای ثبت شرکت گردشگری
مسئول فنی باید مسلمان باشد و ایرانی باشد ضمنا عدم داشتن سو سابقه کیفری و ارائه گواهی عدم سو پیشیه الزامیست با هیچیک از گروههای معاند و محارب و احزابی که به نوعی با جمهوری اسلامی مخالف هستند هیچکونه همکاری نداشته باشد . حداقل سن25 سال . داشتن کارت پایان خدمت الزامیست . ارائه مدرک زبان انگلیسی نیز اجباری است  البته دانستن زبانهای دیگر هم قابل قبول میباشد اما ترجیحا مدرک زبان انگلیسی ارائه شود  .حداقل مدرک تحصیلی لیسانس. نداشتن اشتغال در جایی دیگر به طوری که در شرکت گردشگری مذکور ماع از انجام خدمات گردد .
شرایط ملک برای ثبت شرکت گردشگری
ارائه سند ملکی یا اجاره نامه هولوگرام دار یا محضری . ملک باید در طبقه همکف یا اول باشد . ملک باید دارای سند اداری یا تجاری باشد . مشاغل نزدیک به آن نیز باید سنخیت مناسب را داشته باشند .
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت گردشگری
1- کپی شناسنامه کارت ملی مدیر عامل و سایر شرکا 2- 6 قطعه عکس از مدیر عامل 3*4
-3 کپی مدرک تحصیلی 4- کپی شناسنامه کارت ملی سایر شرکا 5- گواهی عدم سو پیشنه همه شرکا 6- ارائه 3 سال سابقه فعالیت منوط به ارائه لیست بیمه پرداختی در شرکتهای مشابه 7- تنظیم اظهارنامه ثبت شرکت گردشگری توسط کارشناسان مجموعه بزرگ رویال ثبت 8- معرفی مسئول فنی به همراه معرفی نامه به انضمام کلیه مدارک مورد درخواست منضم به معرفی نامه باشد .9- گزارش بازدید از محل 10- اجاره نامه یا سند مالکیت طبق شرای درخواستی11- ارائه 10 نام یه سیلابی برای شرکت 12- تنظیم اساسنامه و صورتجلسات مطابق فرمتهای سازمان گردشگری توسط کارشناسان مجموعه رویال ثبت13- تعهدنامه حضور مداوم مسئول فنی در دفتر شرکت 14-ضمانتنامه بانکی به مبلغ پنجاه میلیون ریال در وجه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری 15-تعهدنامه برای اعلام هرگونه تغییر در شرکت به سازمان میراث فرهنگی 16-جوابیه صلاحیت ترافیکی و انتظامی دفتر کار17-تکمیل فرم آرمها و نامهای تجاری برای شرکت گردشگری
نکته 1: لازم بذکر است ایثارگران و خانواده شهدا و جانبازان در اولویت صدور برای پروانه فعالیت و تاسیس شرکت گردشگری قرار دارند .
نکته 2 : برای شرکتهای که به نوعی چند منظوره محسوب میگردند جواز بند ب صادر نمیگردد .
زمان ثبت شرکت گردشگری:
حدود سه ماه زمان میبرد تا یک شرکت گردشگری ثبت گردد .

رویال ثبت

ثبت شرکت گردشگری

برای پاسخ گویی به سؤالات خود در این زمینه، می توانید در هر ساعت از شبانه روز و هر کجا که هستید، با رویال ثبت تماس گرفته و بدون فوت وقت، مراحل لازم برای انجام این کار را شروع کنید.

مشاوره

جهت مشاوره با کارشناسان ما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن همراه:  ۰۹۱۲۰۲۰۸۸۰۳ – ۰۹۱۲۰۲۱۷۸۸۵ – ۰۹۱۲۰۲۰۸۸۰۴

شماره تماس:  ۰۲۱۷۹۶۲۴- ۰۲۱۲۲۸۹۰۱۲۰

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین