جستجو
ثبت شزرکت در گرجستان - رویال ثبت

اینکشور که اصطلاحا در منطقه اوراسیا واقع شده است غربا به دریای سیاه و جنوبا به ارمنستان و شمالا به روسیه و نهایتا با جمهوری آذربایجان و ترکیه هم مرز است . جمعیت این کشور حدود 4 میلیون نفر میباشد . این کشور درخواست عضویت در اتحادیه اروپا را داده است و اتحادیه اروپا در حال بررسی و تصمیم گیری برای وارد کردن این کشور به اتحادیه اروپاست .

ثبت شرکت در گرجستان

ازطرفی این کشور عضو ناتو میباشد . این کشور مانند ترکیه هم در آسیا  و هم در اروپا واقع است . گرجستانی ها اکثرا مسیحی ارتدکس میباشند و به زبان گرجی سخن میگویند و الفبای خاص خود را دارند . این کشور عمدتا کوهستانی است . از مزایای این کشور میتوان به ارتباط با اروپا نام برد . ضمنا چون این کشور تمایل زیادی به عضویت در اتحادیه اروپا دارد در نتیجه سیاستهایی هم راستا با اروپاو امریکا اتخاذ نموده است .
از سال 2010 این کشور توسط بسیاری از ایرانیان مورد توجه قرار گرفت چون هم قوانین دست و پاگیر و بروکراسی کمتری داشت و هم اینکه شخص بدون اینکه آثار تحریمی بر کسب و کار شخص اثر بگذارد میتوانست براحتی تبادل مالی و تجاری داشته باشد . از طرفی هم میتوانست با ثبت یک شرکت تجاری نسبت به گرفتن یک اقامت موقت در گرجستان اقدام نماید . 
افراد با ثبت یک شرکت در گرجستان ، میتوانند به راحتی هم از مزایای اقامت و هم گشایش حساب و هم در صورت کارکرد 5 ساله در آن کشور و استخدام و اشتغال زایی میتوانند اقامت دائم و پاسپورت گرجستان را دریافت نمایند . حضور شخص در کشور گرجستان طبق قوانین جدید از اهمیت بالایی برخوردارست .  
چه نوع شرکتی در گرجستان میتوان ثبت نمود ؟
1- ثبت شرک مسئولیت محدود 2- ثبت شرکت سهامی خاص 3- ثبت موسسه 4- ثبت شرکت تضامنی 5- ثبت شرکت نسبی 
اگر این پروسه توسط خود شخص انجام گیرد در نتیجه میتواند با یک مترجم گرجی کلیه کارهای مربوط به ثبت شرکت را انجام دهد . اما اگر تمایل داشته باشد توسط شرکت ثبت رویال این پروسه انجام گیرد شامل مراحل زیر است .
 
1- عقد قرارداد با وکیل مجموعه رویال ثبت 
2- امضا اوراق ثبت شرکت در گرجستان
3- ارائه وکالت به وکیل 
4- اخذ گواهی عدم سو پیشنیه ایران و ترجمه رسمی آن
5- تنظیم اوارق ثبتی اعم از اساسنامه ثبت شرکت ، اظهارنامه ثبت شرکت ، شرکتنامه ، و صورتجلسات ثبتی به دو زبان انگلیسی و گرجستانی . 
6- دفتر نویسی و تنظیم در شهرداری محل ثبت شرکت .
7- اجاره یا خرید دفتر کار الزامیست یعنی آدرس میبایست واقعی باشد .
8- سپس گشایش دفتر و پرداخت هزینه ها ی ثبات دفتر 
9- استخدام پرسنل و پرداخت حق بیمه پرسنل گرجستانی 
10- گشایش حساب در یکی از بانکهای گرجی
11- پرداخت به موقع مالیات  عوارض قانونی
اگر تمامی مراحل فوق بدرستی انجام گیرد قطعا میتوانید از حق شهروندی گرجستان در آینده استفاده نمایید .
از آنجا که طی کلیه مراحل قانونی بدون داشتن یک وکیل خبره و آشنا به قوانین گرجستان و ندانستن قواره های قانونی در کشور مذکور بسیار مشکل میباشد . توصیه میشود از کارشناسان خبره مجموعه رویال کمک بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین