جستجو

ثبت شرکت در اسلواکی

آخرین مقالات
ثبت شرکت در اسواکی - رویال ثبت
کشوری واقع در اروپای مرکزی حدود 6 میلیون نفر جمعیت دارد .این کشور عضو اتحادیه اروپاست .این کشور با کشورهای اتریش ، چک ،اوکراین مجارستان و لهستان هم مرز میباشد . این کشور تا سال 1993 چکسلواکی بوده و بعدا به دو کشور چک و اسلواکی تفسیم دشه است .این کشور 127 امین کشور وسیع دنیاست . اسلواکی، اسلونی ،لیتوانی و لتونی تنها کشورهای کمونیستی هستند که عضو اتحادیه اروپا میباشند 

ثبت شرکت در اسلواکی

اسلواکی
کشوری واقع در اروپای مرکزی حدود 6 میلیون نفر جمعیت دارد .این کشور عضو اتحادیه اروپاست .این کشور با کشورهای اتریش ، چک ،اوکراین مجارستان و لهستان هم مرز میباشد . این کشور تا سال 1993 چکسلواکی بوده و بعدا به دو کشور چک و اسلواکی تفسیم دشه است .این کشور 127 امین کشور وسیع دنیاست . اسلواکی، اسلونی ،لیتوانی و لتونی تنها کشورهای کمونیستی هستند که عضو اتحادیه اروپا میباشند . این کشور عضو سازمان تجارت جهانیست . ضمنا دارای اقتصاد بازی میباشد . این کشور از لحاظ پیچیدگی در ارائه اقامت دائم دارای سختیهای کمتری میباشد .
ضمنا برای ثبت شرکت در این کشور نیازی به سوابق شغلی ، تحصیلی و مدرک زبان و غیره نمیباشد .
اما داشتن حداثل سن 18 سال و نداشتن سو پیشنه کیفری برای ثبت شرکت کافی میباشد . البته برای سنین زیر 24 سال کمی سختتر اقامت صارد میگردد .
اگر شما اقامت این کشور را بدست بیاورید میتوانید براحتی در هر یک از کشورهای عضو شنگن اقامت داشته باشید . از مزایا ثبت شرکت در اسلواکی میتوان به مواردی از این قبیل اشاره نمود : 1- پروسه ساده ثبت شرکت 2- پروسه ساده اخذ اقامت با هزینه اندک 3- ادامه تحصیل در اروپا 4-هزینه های کم زندگی در اسلواکی
5- هزینه اندک برای شرکت داشتن و نگهداری شرکت 6- عدم نیاز به استخدام فرد اسلواکی تبار در شرکت وبطور کلی عدم نیاز به استخدام فرد در شرکت 7- عدم الزام به داشتن مدرک تحصیلی و مدرک زبان انگلیسی یاز بان اسلواکی 
پس از ثبت شرکت میتوانید اقدام به افتتاح حساب نمایید . البته کمی سختتر شده اما برخی بانکهای اتریش و لهستان در صورت داشتن کارت اقامت اقدام به بازگشایی حساب مینمایند .
مدارک مورد نیاز برای  ثبت شرکت عبارتند از : 1- گذرنامه 2- گواهی عدم سو سابقه که به تایید وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی رسیده باشد . 3- اصل مدارک شناسایی فرد و برای افراد متاهل ارائه سند ازدواج الزمی میباشد . بازا هر شخص میباید مبلغ حداقل سه هزار یورو در حسابی مسدود گردد و میانگین حساب و گردش حساب برای هر شخص حدود هفتصد یورو باشد بصورت ماهیانه .
پس از 5 سال که از اقامت موقت شما گذشت میتوانید آنرا تبدیل به اقامت دائم نمایید . برای داشتن اقامت دائم باید حتما مالیات خود را پرداخت نمایید و حداقل نیمی از سال را باید در یکی از کشورهای عضو شینگن حضور داشته باشید .
باید بدانید در صورتیکه از سفارت اسلواکی در ترکیه اقدام نمایید پروسه ثبت شرکت و اخذ اقامت موثت سریعتر انجام میپذیرد .
فرایند ثبت شرکت در اسلواکی
ابتدا با کارشناسان مجموعه رویال قرارداد منعقد مینمایید . سپس مدارک مورد نیاز خودرا تهیه میکنید ودر اختیار  کارشناسان ما قرار میدهید . از انجا که ندانستن زبان انگلیسی یا اسلواکی خود معضلی برای موکلین محسوب میشود و ضمنا عدم اشنایی به قوانین میتواند به ضرر موکل تمام شود . نیاز به افراد خبره در این زمینه همواره احساس میشود . در نتیجه از ابتدا میتوانید با کارشناسان مجموعه رویال  در تماس باشید . دو نسخه اساسنامه و دو نسخه اظهارنامه ثبت شرکت تهیه میشود و به تایید شرکا میرسد سپس نامی برای شرکت در نظر میگیرد . این نام باید انگلیسی باشد . و دارای معنی باشد . سپس پس از تایید نام شرکت شما رد شهرداری ثبت میگردد . 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین