جستجو

ثبت شرکت در ارمنستان

آخرین مقالات
ثبت شرکت در ارمنستان - رویال ثبت

ارمنستان کشوری که هم مرز با گرجستان ، ایران ، ترکیه ، و جمهوری آذربایجان است و مرز آبی در دریای خزر نیز دارد . این کشور زمانی جزو ایران بوده که در زمان قاجار از ایران جدا گردیده است . این کشور از لحاظ کشاورزی بسیار ضعیف میباشد .این کشور دارای منابع غنی از مواد معدنی است پایتخت این کشور ایروان میباشد . این کشور دارای آیین مسیحی میباشد.

ثبت شرکت در ارمنستان

این کشور زمانی جزو ایران بوده که در زمان قاجار از ایران جدا گردیده است . این کشور از لحاظ کشاورزی بسیار ضعیف میباشد .این کشور دارای منابع غنی از مواد معدنی است پایتخت این کشور ایروان میباشد .  این کشور دارای آیین مسیحی میباشد. جمعیت کل کشور ارمنستان حدود 4 میلیون نفر میباشد .واحد پول ارمنستان درام میباشد و هر درام به100 لوما تقسیم میشود .
مزایای ثبت شرکت در ارمنستان
بدلیل تحریمهای یکطرفه ابر قدرتها ، و کاهش ارزش پول ملی و عدم کارکرد شرکتهای اروپایی و امریکایی و در برخی موارد شرکتهای آسیایی و بدلیل نوسانات قیمتها در ایران و وجود نوعی نا امنی در سرمایه گذاری در نتیجه نیاز به تاسیس شرکت در یک کشور ثالث همواره احساس میشود . ارمنستان بدلیل داشتن ثبات اقتصادی و مکان قرار گیری و نزدیکی به اروپا و همچنین با وجود نزدیکی به ایران و اینکه ایرانیان هماره پذیرای خوبی برای ارامنه بوده اند در نتیجه میتواند تاسیس یک شرکت در این کشور علاوه بر مزایای فوق ، اقامت در آن کشور را نیز تسهیل نماید .
مالیات شرکت در ارمنستان به این شکل مساحبه میگردد که هر سه ماه باید 1 در صد رقم گردش حساب به دولت پرداخت گردد .
ضمنا پس از ثبت شرکت امکان گشایش حسا ب نیز وجود دارد . حسابها به نام شرکت بوده و در بانکهای معتبر اروپایی امکان گشایش دارد . ضمنا دارای اینترت بانک بوده و براحتی میتوانید از هر جای دنیا که هستید میزان برداشت و واریز آنرا کنترل نمایید  . صدور ویزا کارت و مستر کارت نیز امکانپذیر میباشد .
در صورتیکه بتوانید پس از ثبت شرکت و تشکیل پرونده مالیاتی و گشایش حساب شرکتی اگر بتوانید فعالیت واقعی داشته باشید و اشخاص یا تبعه ارمنستان استخدام نمایید و حضور مداوم در این کشور داشته باشید میتوانید پس از 5 سال اقامت این کشور را دریافت نمایید . خرید ملک در این کشور نیز از موارد مهم میباشد که میتوانید پرونده شما را تسریع ببخشد .
شما میتوانید انواع شرکت را در ارمنستان ثبت نمایید از جمله شرکت سهامی خاص، شرکت مسئولیت محدود ، و یا موسسه غیر تجاری .
ثبت شرکت مسئولیت محدود در ارمنستان
برای ثبت شرکت در ارمنستان ابتدا باید با شرکت رویال ثبت قرارداد امضا نمایید . سپس کارشناسان ما در ارمنستان میتوانند با حضور در شهرداری ارمنستان شرکتی برای شما به ثبت برساند پیش از آن باید وکالتنامه وکیل رویال ثبت را امضا نمایید و فرم ثبت شرکت ما را امضا نمایید . سپس برای شرکت نامی باید در نظر بگیرید و موضوع فعالیت خودر ا مشخص نمایید . حتی میتوانید شرکت شما تک عضو باشد و نیازی به معرفی شخص دیگری نداتشه باشید . حداقل سرمایه برای شرکت باید 50000 درام باشد . ضمنا برای محل فعالیت شرکت حتما باید آدرسی واقعی که ملک تجاری یا ادارای باشد را معرفی نمایید . این ملک نمیتواند بصورت صوری باشد و اجاره نامه آ« یا سند ملکی باید واقعی باشد .  سپس برای شرکت اساسنامه اظهارنامه ثبت شرکت تدوین میگردد و در شهرداری همان شهر به ثبت میرسد . پس از گرفتن شماره ثبت شخص میتواند اقدام به گشایش حساب نماید . برخی هزینه ها نظیر اجاره بها ، استخدام پرسنل ، مالیات بر حقوق شخص استخدام شده ، حسابرس ، قبض برق و انرژی از جمله هزینه هایی است که باید بصورت ثابت پرداخت گردد . پیش از ثبت شرکت در ارمنستان حتما نسبت به برآورد این هزینه ها اقدام نمایید . ضمنا وجود یک وکیل و مشاور خبره برای ثبت شرکت در ارمنستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و میتواند از مضراتی که بعدا ممکن است گریبان شما را بگیرد جلوگیری نماید .
ثبت شرکت سهامی خاص در ارمنستان
در ارمنستان قانونگذار تعیین نموده است که برای ثبت شرکت سهامی خاص حتما باید فردی ارمنی معرفی شود . جندان این نوع شرکت مورد تایید نمیباشد و چندان مورد استقابل هموطنان مان قرار نگرفته است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین