جستجو
ثبت شرکت در ارمنستان - رویال ثبت
مطالبی که در ادامه خواهید خواند...
فهرست مطالب
ارمنستان کشوری که هم مرز با گرجستان ، ایران ، ترکیه ، و جمهوری آذربایجان است و مرز آبی در دریای خزر نیز دارد . این کشور زمانی جزو ایران بوده که در زمان قاجار از ایران جدا گردیده است . این کشور از لحاظ کشاورزی بسیار ضعیف میباشد .این کشور دارای منابع غنی از مواد معدنی است پایتخت این کشور ایروان میباشد . این کشور دارای آیین مسیحی میباشد.

برای اطلاعات بیشتر ویدیو های ما را در آپارات ببینید.

ثبت شرکت در ارمنستان

این کشور زمانی جزو ایران بوده که در زمان قاجار از ایران جدا گردیده است . این کشور از لحاظ کشاورزی بسیار ضعیف میباشد .این کشور دارای منابع غنی از مواد معدنی است پایتخت این کشور ایروان میباشد .  این کشور دارای آیین مسیحی میباشد. جمعیت کل کشور ارمنستان حدود 4 میلیون نفر میباشد .واحد پول ارمنستان درام میباشد و هر درام به100 لوما تقسیم میشود .
مزایای ثبت شرکت در ارمنستان
بدلیل تحریمهای یکطرفه ابر قدرتها ، و کاهش ارزش پول ملی و عدم کارکرد شرکتهای اروپایی و امریکایی و در برخی موارد شرکتهای آسیایی و بدلیل نوسانات قیمتها در ایران و وجود نوعی نا امنی در سرمایه گذاری در نتیجه نیاز به تاسیس شرکت در یک کشور ثالث همواره احساس میشود . ارمنستان بدلیل داشتن ثبات اقتصادی و مکان قرار گیری و نزدیکی به اروپا و همچنین با وجود نزدیکی به ایران و اینکه ایرانیان هماره پذیرای خوبی برای ارامنه بوده اند در نتیجه میتواند تاسیس یک شرکت در این کشور علاوه بر مزایای فوق ، اقامت در آن کشور را نیز تسهیل نماید .
مالیات شرکت در ارمنستان به این شکل مساحبه میگردد که هر سه ماه باید 1 در صد رقم گردش حساب به دولت پرداخت گردد .
ضمنا پس از ثبت شرکت امکان گشایش حسا ب نیز وجود دارد . حسابها به نام شرکت بوده و در بانکهای معتبر اروپایی امکان گشایش دارد . ضمنا دارای اینترت بانک بوده و براحتی میتوانید از هر جای دنیا که هستید میزان برداشت و واریز آنرا کنترل نمایید  . صدور ویزا کارت و مستر کارت نیز امکانپذیر میباشد .
در صورتیکه بتوانید پس از ثبت شرکت و تشکیل پرونده مالیاتی و گشایش حساب شرکتی اگر بتوانید فعالیت واقعی داشته باشید و اشخاص یا تبعه ارمنستان استخدام نمایید و حضور مداوم در این کشور داشته باشید میتوانید پس از 5 سال اقامت این کشور را دریافت نمایید . خرید ملک در این کشور نیز از موارد مهم میباشد که میتوانید پرونده شما را تسریع ببخشد .
شما میتوانید انواع شرکت را در ارمنستان ثبت نمایید از جمله شرکت سهامی خاص، شرکت مسئولیت محدود ، و یا موسسه غیر تجاری .
ثبت شرکت مسئولیت محدود در ارمنستان
برای ثبت شرکت در ارمنستان ابتدا باید با شرکت رویال ثبت قرارداد امضا نمایید . سپس کارشناسان ما در ارمنستان میتوانند با حضور در شهرداری ارمنستان شرکتی برای شما به ثبت برساند پیش از آن باید وکالتنامه وکیل رویال ثبت را امضا نمایید و فرم ثبت شرکت ما را امضا نمایید . سپس برای شرکت نامی باید در نظر بگیرید و موضوع فعالیت خودر ا مشخص نمایید . حتی میتوانید شرکت شما تک عضو باشد و نیازی به معرفی شخص دیگری نداتشه باشید . حداقل سرمایه برای شرکت باید 50000 درام باشد . ضمنا برای محل فعالیت شرکت حتما باید آدرسی واقعی که ملک تجاری یا ادارای باشد را معرفی نمایید . این ملک نمیتواند بصورت صوری باشد و اجاره نامه آ« یا سند ملکی باید واقعی باشد .  سپس برای شرکت اساسنامه اظهارنامه ثبت شرکت تدوین میگردد و در شهرداری همان شهر به ثبت میرسد . پس از گرفتن شماره ثبت شخص میتواند اقدام به گشایش حساب نماید . برخی هزینه ها نظیر اجاره بها ، استخدام پرسنل ، مالیات بر حقوق شخص استخدام شده ، حسابرس ، قبض برق و انرژی از جمله هزینه هایی است که باید بصورت ثابت پرداخت گردد . پیش از ثبت شرکت در ارمنستان حتما نسبت به برآورد این هزینه ها اقدام نمایید . ضمنا وجود یک وکیل و مشاور خبره برای ثبت شرکت در ارمنستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و میتواند از مضراتی که بعدا ممکن است گریبان شما را بگیرد جلوگیری نماید .
ثبت شرکت سهامی خاص در ارمنستان
در ارمنستان قانونگذار تعیین نموده است که برای ثبت شرکت سهامی خاص حتما باید فردی ارمنی معرفی شود . جندان این نوع شرکت مورد تایید نمیباشد و چندان مورد استقابل هموطنان مان قرار نگرفته است .

مشاوره

جهت مشاوره با کارشناسان ما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن همراه:  ۰۹۱۲۰۲۰۸۸۰۳ – ۰۹۱۲۰۲۱۷۸۸۵ – ۰۹۱۲۰۲۰۸۸۰۴

شماره تماس:  ۰۲۱۷۹۶۲۴- ۰۲۱۲۲۸۹۰۱۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین