خیابان شریعتی روبروی ظفر مجتمع تجاری نگین ظفر طبقه پنجم واحد E
ساعت کاری ۲۴ ساعته ۷ روز کاری
royalsabtsite@gmail.com
لوگو

مراحل ثبت علائم تجاری

آخرین مقالات

1-ابتدا برند خود را انتخاب نمایید 2-طبقه مورد نظر خود را و محصولات خود را به دقت از لیست طبقات علامت که در سایت رویال ثبت قرارداده شده است انتخاب نمایید . میتوانید برای جلوگیری از ایجاد اشکال از یکی از کارشناسان مجرب رویال ثبت مشاوره بگیرید . انتخاب طبقه بسیار مهم است و میتواند در صورت کپی و سو استفاده توسط فردی از تبعات بعدی آن جلوگیری نماید . پس در اتخاب طبقه بسیار دقت نمایید .

مراحل ثبت علائم تجاری

1-ابتدا برند خود را انتخاب نمایید 
2-طبقه مورد نظر خود را و محصولات خود را به دقت از لیست طبقات علامت که در سایت رویال ثبت قرارداده شده است انتخاب نمایید . میتوانید برای جلوگیری از ایجاد اشکال از یکی از کارشناسان مجرب رویال ثبت مشاوره بگیرید . انتخاب طبقه بسیار مهم است و میتواند در صورت کپی و سو استفاده توسط فردی از تبعات بعدی آن جلوگیری نماید . پس در اتخاب طبقه بسیار دقت نمایید .
3-مدارک مورد نیاز برای علامت تجاری فارسی : جواز تاسیس یا پروانه بهره برداری ، کپی شناسنامه کارت ملی دارده جواز ، و نموه برند و گواهی امضا از دفترخانه و در صورت شرکتی بودن ارائه روزنامه رسمی شرکت . 
4-مدارک مورد نیاز برای علائم تجاری لاتین : جواز تاسیس یا پروانه بهره برداری ، کپی کارت بازرگانی ، کپی شناسنامه کارت ملی و نمونه برند ، گواهی امضا از دفترخانه ، در صورت شرکتی بودن ارائه روزنامه رسمی شرکت .
سپس در سامانه اقدام به ثبت نام مینمایید . در صورت تمایل به ثبت علائم تجاری میتوانید از مجموعه بزرگ رویال ثبت استفاده نمایید  .
5-پس تهیه اظهارنامه ثبت علامت به اداره ثبت علامت تجاری مدارک بصورت آنلاین ارسال میگردد .
6-سپس کارشناس طرح را بررسی مینماید و در صورت عدم مغایرت با قوانین و نداشتن تشابه اقدام به ثبت علامت میگردد .
7-سپس در روزنامه رسمی کل کشور چاپ میشود .و پس از آن 30 روز فاصله ایجاد میشود و در صورت نداشتن معارض اقدام به چاپ روزنامه دوم میگردد . پس از چاپ روزنامه دوم 30 روز مجدد ا فاصله می افتد و سپسدر سایت اداره ثبت علامت حق ثبت فعال میگردد . سپس صدور تصدیق نامه 10 ساله اتفاق می افتد و برای 10 سال این برد متعلق به شخص میگردد .
زمان ثبت برند چقدر است ؟
زمان ثبت برند از 10 الی 60 روز کارشناسی اولیه و 2 نوبت آگهی 30 روزه که جمعا 60 روز هم برای روزنامه رسمی . که جمعا 70 الی 120 روز میباشد .
اما خبر خوب اینکه از زمان شروع پروسه ثبت برند هیچکس نمیتواند اقدام به ثبت آن برند در طبقه مذکرو نماید . به این موضوع حق تقدم برند گویند .!
طبقات ثبت علامت چه تعداد است ؟
طبقات ثبت برند45 طبقه میباشد .
استعلام برند چگونه انجام میپذیرد ؟
اگر بخواهید خود اقدام به استعلام نمایید از سامانه ثبت علامت تجاری میتوانید برند خود را استعلام بگیرید . اما در صورتیکه بخواهید این استعلام دقیقتر و تخصصی تر باشد میتوانید با مراجعه به کارشناسان مجرب مجموعه بزرگ رویال ثبت اقدام به استعلام نمایید .
ثبت لوگو یا آرم چیست ؟
نام دیگر برند یا علامت تجاری لوگو یا آرم میباشد . میتوان نام برند را به همراه لوگو یا آرم یا شکل در یک اظهانامه ثبت نمود .
هزینه ثبت برند چقد ر است ؟ 
هزینه ثبت بنرد بستگی به تعداد طبقات علامت انتخابی ، تعداد محصول ، شخصی یا شرکتی بودن علامت ، فارسی و یا لاتین بودن علامت  و توامان فارسی و لاتین را شامل شدن ، ومحصولات انتخابی ، رنگی یا سیاه سفید بودن علامت دارد .
آیا اگر ثبت برند در ایران انجام شود میتوان از ایران اقدام به ثبت آن در کشورهای دیگر نمود ؟
بله میتوان پس از ثبت برند در ایران و در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت برند اقدام به ثبت این برند در کشورهای عضو کنوانسیون مادردید نمود . که هزینه آن بر حسب فرانک سوییس دریافت میگردد . 
میتوان گفت برای ثبت این برند در خارج از کشور حتما نیاز به حضور در آن کشورها نیست 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین