جستجو

ثبت شرکت در کیش

آخرین مقالات
ثبت شرکت در کیش - رویال ثبت

این منطقه بعنوان یکی از مناطق آزاد ایران و بعنوان مهمترین شاهراه اقتصادی بین مناطق آزاد تلقی میشود . در این منطقه بسیاری از شرکتها در حال فعالیت میباشند . این منطقه بدلیل اینکه از افراد خارجی ویزا نمیخواهد و براحتی میتوانند رفت و امد کنند در نتیجه برای افراد خارجی جذابیت خاصی برای سرمایه گذاری دارد . این منطقه 20 سال دارای معافیت مالیاتی است . در این منطقه میتوان براحتی شرکت ثبت نمود . 100 در صد سهامداران میتوانند خارجی باشند .در این منطقه میتوان براحتی معاملات ارزی انجام داد . در این منطقه میتوان خدمات پولی آسان انجام داد .

ثبت شرکت در کیش

کیش جزیره ای است در خلیج فارس واقع در استان هرمزگان که پیش از این با نام قیس شناخته میشد . زیباییهای این جزیره و جاذبه های آن به گونه ایست که سالانه حدود 2 میلیون نفر گردشگر به این جزیره کشانده میشود . جمعیت این جزیره حدود 25000 نفر میباشد . میانگین دمای هوای این جزیره 27 درجه سانتی گراد میباشد . وآب و هوای آن گرم میباشد . پوشش گیاهی این جزیره نخل خرما ، درختان کهوراکالیپتوس ،کنوکاربوس و … میباشد .اقتصاد این جزیره در حال توسعه میباشد .کیش همچنین مراکز خرد زیاد ی دارد .  از فرصتهای این جزیره وجود کانالهایی است که میتوان از آنها برای دور زدن تحریمها استفاده نمود .شهرهای خواهر خوانده این جزیره لنکاوی مالزی و دوبی امارات متحده عربی میباشد . از لحاظ آموزش این جزیره رشد بسیاری دارد . پردیس بین الملل کیش دانشگاه شریف ، پردیس داشنگاه تهران ،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ، دانشگاه پیام نور پردیس ، دانشگاه جامع علمی کاربردی کیش . جزیره کیش دارای هتلهای زیادی است و بیش از 10000 تخت بعنوان ظرفیت این سرویس دهی این جزیره برای گردشگران میباشد . 

این منطقه بعنوان یکی از مناطق آزاد ایران و بعنوان مهمترین شاهراه اقتصادی بین مناطق آزاد   تلقی میشود . در این منطقه بسیاری از شرکتها در حال فعالیت میباشند . این منطقه بدلیل اینکه از افراد خارجی ویزا نمیخواهد و براحتی میتوانند رفت و امد کنند در نتیجه برای افراد خارجی جذابیت خاصی برای سرمایه گذاری دارد . این منطقه 20 سال دارای معافیت مالیاتی است . در این منطقه میتوان براحتی شرکت ثبت نمود . 100 در صد سهامداران میتوانند خارجی باشند .در این منطقه میتوان براحتی معاملات ارزی انجام  داد .  در این منطقه میتوان خدمات پولی آسان انجام داد . ضمنا انجام مراحل قانونی آسان برای ترانزیت بدون طی مراحل قانونی پیچیده از دیگر مزایای این منطقه است . در این منطقه فعالیت بورس کالاهای پتروشیمی انجام میگیرد . معافیت از حقوق گمرکی برای مواد اولیه و ماشین الات از دیگر مزایای این منطقه میباشد . این منطقه به منطقه نفت خیز عسلویه نزدیک میباشد .

ثبت شرکت در این منطقه به دو نوع انجام میگیرد . شرکت سهامی خاص ، شرکت مسئولیت محدود .

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کیش

  1. دو نسخه اظهارنامه ثبت شرکت
  2. دو نسخه شرکتنامه ثبت شرکت
  3. دو نسخه اساسنامه ثبت شرکت
  4. دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی و هیات موسسین
  5. تایید اوراق توسط کلیه سهامداران و بازرسین
  6. برای شرکتهای سهامی خاص ارائه فیش 35 درصد سرمایه الزامی میباشد .
  7. گواهی عدم سو پیشینه برای همه اعضا و بازرسین الزامیست .
  8. کپی مدارک شناسایی اعضا

نحوه ثبت شرکت در کیش

ابتدا باید با کارشناسان مجموعه رویال ثبت قرارداد امضا نمایید . سپس اوراق ثبتی که به دو زبان فارسی و انگلیسی تهیه شده است در اختیار اعضا قرار میگیرد . اساسنامه و شرکتنامه و صورتجلسات و اظهارنامه ثبت شرکت امضا میگردد . سپس بهمراه نامه 35 در صد  و گواهی عدم سو پیشینه در اختیار این مجموعه قرار میگیرد . سپس اوراق ثبتی پست شده و پس از تعیین نام شرکت مورد تایید کارشناس اداره ثبت قرار میگیرد .

باید گفت آدرس شرکت و کد پستی باید واقعی باشد و نمیتوان ادرسی غیر واقعی ارائه نمود . پس از ثبت شرکت باید نسبت به دریافت کد اقتصادی اقدام نمود و برای در یافت کد اقتصادی باید حتما ملک مورد بازدید قرار گیرد و مدارکی مانند اجاره نامه ملک و سند ملکی آن باید ارائه شود .

پس از ثبت شرکت باید نسبت به دریافت کارت بازرگانی اقدام نمود که کارت بازرگانی به دو نوع میباشد .

  1.  کارت بازرگانی عام: این نوع کارت بازرگانی فقط برای واردات یا صادرات به جزیره کیش اقدام نمود .
  2.  کارت بازرگانی سرزمین اصلی : که با این نوع کارت بازرگانی میتوان به سرزمین اصلی واردات یا صادرات نمود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین