جستجو

ثبت شرکت در اصفهان

آخرین مقالات
ثبت شرکت در اصفهان - رویال ثبت

استان اصفهان در میانه ایران واقع شده است و به نوعی مرکزیت دارد . این استان در مقام سوم از لحاظ جمعیت قراردارد.

ثبت شرکت در اصفهان

ثبت شرکت در اصفهان
استان اصفهان در میانه ایران واقع شده است و به نوعی مرکزیت دارد . این استان در مقام سوم از لحاظ جمعیت قراردارد . این استان هم مرز با یزد،مرکزی، سمنان ، قم ، لرستان ، چهار محال و بختیاری و کهکیلویه و بویر احمدو خراسان جنوبی میباشد . آب و هوای این استان معتدل است .اما تقریبا این استان حالت بیابانی دارد .
این استان دارای آثار تاریخی زیادی است بطوریکه بسیاری توریستهای اروپایی و خارجی جذب این استان بخصوص شهرهای اصفهان و کاشان میشوند .این استان دارای صنایع دستی متنوع و زیبایی میباشد . بجز کالاهای هنری این استان از استانهای صنعتی ایران میباشد از صنایعی که میتوان برای این استان نامبرد :  پتروشیمی ،فولاد آهن ،مصالح ساختمانی در ایران است و به دلیل ظرفیت های ممتاز در کشاورزی،دامداری،معدن و صنعت که همین امر باعث توجه صنعتگران و سرمایه گذاران در حوزه های مختلف به این استان گردیده است. اصفهان دارای 178 رشته صنایع دستی میباشد . که 60 نوع آن فعال هستند . تمامی موارد یاد شده باعث شده است سرمایه گذاری در این حوزه ها دارای جذابیت باشد . از لحاظ جذب سرمایه سومین استان پس از تهران و مشهد میباشد .
 
ثبت شرکت مسئولیت محدود در اصفهان
در تعریف میتوان شرکت مسئولیت محدود را اینگونه تعریف نمود ، شرکتی که سرمایه آن تقسیم به سهام نمیشود و مسئولیت هر یک از شرکا تا میزان سهم الشرکه خود در شرکت میباشد . بطور کلی هیچیک از شرکا مسئولیتی در قبال مبالغ بیشتر از سرمایه مذکور نخواهند داشت .
برای ثبت شرکت مسئولیت محدود معرفی دو شخص کافیست . ضمنا از لحاظ ماهوی چندان تشریفات قانونی زیادی ندارد .
مدارک لازم برای ثبت شرکت مسئولیت محدود :
گواهی عدم سو پیشینه برای همه شرکا
کپی شناسنامه کارت ملی همه اعضا
دو برگ اظهارنامه ثبت شرکت
2 نسخه مدارک اساسنامه
2 رونوشت شرکتنامه 
دو رونوشت صورتجلسات ثبتی 
ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان :
در تعاریف قانون تجارت و ثبتی به شرکتی اطلاق میگردد که کل سرمایه توسط خود شرکا تامین میگردد . این شرکت نسبت به شرکت سهامی عام از تشریفات قانونی کمتری برخوردار است و تعداد سهامداران آن کمتر از سهامی عام میباشد . ابتدا به ساکن میبایست حداقل 35 درصد سرمایه در حساب شرکت در شرف تاسیس مسدود گردد .  همچینین میتوان گفت طبق قانون تجارت حداقل سرمایه در این شرکت 000/000/1 ریال است . ضمنا واژه سهامی خاص میبایست پیش از نام شرکت آورده شود . در شرکت سهامی خاص هر سال بازرسین باید تمدید گردند و معرفی دو بازرس از لحاظ قانون تجارت الزامی میباشد .  ضمنا 65 در سرمایه تعهدی میبایست طی یکسال از تاریخشروع به فعالیت تامین و در حساب شرکت بصورتی مسدود گردد و پس از تایید توسط اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری از مسدودی خارج گردد .
 مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان 
کپی برابر اصل مدارک شناسایی اعضا
گواهی عدم سو سابقه همه اعضا حتی بازرسین معرفی شده
ارائه فیش سی و پنج در صد سرمایه تعهدی 
2 نسخه اظهارنامه ثبت شرکت که همگی به امضا کلیه شرکا و بازرسین رسیده باشد و
2 نسخه اساسنامه که همگی به امضا کلیه شرکا و بازرسین رسیده باشد .
دو رونوشت ازصورتجلسات ثبت شرکت و مجمع عمومی که به تایید سهامداران و بازرسین رسیده باشد.
 

گالری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین